Екокатастрофа на Закарпатті: околиці Берегова перетворюються у сміттєзвалище

Дорога, що оминає мальовниче озеро і примикає до намальованих на карті, але неіснуючих в реалі вулиць Яблунева, Каштанова тощо (околиці Окремого хутору, або просто циганського табору) і виходить до урочища Чізай, давно перетворилася на стихійне сміттєзвалище. Про ситуацію на Берегівщині інформував сайт beregovo.today.

«… Стан дороги та бездіяльність уповноважених органів щодо його покращення в поєднанні з недбайливим ставленням жителів міста до природи, її засмічення , порушення благоустрою міста, паплюжить наш авторитет і є прямим порушенням прав громадян, які проживають в урочищі Чизай! Шановні представники органів державної влади на місцях, органів місцевого самоврядування та правоохоронних органів, що уповноважені на вирішення проблеми благоустрою міста, ремонту доріг та притягнення порушників до відповідальності, зверніть увагу на зазначену проблему з метою вчинення дій щодо поновлення порушених прав мешканців району, припинення правопорушення, притягнення винних до відповідальності та створення належних умов пересування по району.» – повідомила  дописувачка до Громадського Форуму Берегівщини Алла Бровдій.

Факт перетворення цієї дороги на смітник визнають і в міській раді, так, наприкінці лютого на ФБ-сторінці Золтана Бабяка з’явилося повідомлення:

Останнім часом зафіксовані випадки, коли надавачі транспортних послуг пропонують платний вивіз побутового чи будівельного сміття населенню, завозять його в район вул. Кар’єрної та просто викидають його там на узбіччя. Тому в майбутньому плануємо обмеження тут руху для транспортних засобів (пост про це з’явиться згодом окремо). Наразі інформацію про цей конкретний несанкціонований викид сміття було передано до правоохоронних органів, складено адмінпрокол і плануємо максимальний штраф як покарання. Закликаємо громадян утриматися від подібних дій, адже ви загиджуєте самі ж свій “дім”!»

Варто зауважити, що даний мікрорайон Берегова є доволі цікавим в плані розвитку рекреаційної зони, адже тут поєднуються такі фактори, як відносна близькість центральної дороги, гарні краєвиди, наразі практично відсутня забудова з можливістю облаштування території для потреб туризму і рекреації.

Цікаво, що на сайті «Prozorro» є інформація про проведений конкурс, згідно якого в липні 2019 року Берегівська міська рада замовила розробку “Детального плану території для розміщення об’єктів придорожньої інфраструктури та сервісу по вул. Кар’єрна в місті Берегове та матеріали по стратегічній екологічній оцінці (Заяву, Звіт, Довідку та за консультативно-інформаційне супроводження процесу громадського обговорення), для даного ДПТ”.

План, згідно договору, обійшовся міський раді в 70.000 грн, виконавцем робіт став ФОП Зазулич Сергій Іванович, – повідомили на сайті.

Джерело: http://econews.bei.org.ua/2020/03/blog-post_12.html

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: