Екологічне мило для військових України від дітей Закарпаття в рамках партнерства з НАБУ

Учні Великорозтіцької ПШ (Закарпаття, Україна), під керівництвом в.о. директора школи і провідного експерта IRCEF Наталії Стецо вже не вперше допомагають вразливим категоріям населення https://www.iers.org.ua/ecomylo/.

Сьогодні для армії України вони готували еко-мило. Великорозтіцька початкова школа та Дубрівський ЗЗСО I-III ступеня, які знаходяться в околицях Національного парку “Зачарований край” і є активними учасниками різних екозаходів в рамках проектів за партнерства і підтримки NABU. Мило діти варять з додаванням ефірних олій, м’яти, меду, шоколаду та ромашки, звичайно, що під патронатом досвідчених тьюторів. Для того, щоб надати відповідних запахів для екологічно чистої продукції використовували харчові барвники.

Також дітки намалювали солдатам на передовій малюнки із побажаннями берегтися і якнайшвидшої перемоги над ворогом.

У жителів Харкова Мирослава та Макара Біликів будинок розтрощений ударами російських авіабомб і вони, як і інші біженці знайшли прихисток в родинах небайдужих жителів Великої і Малої Розтоки. Хлопці переконані, що скоро наша армія переможе росіян і вони повернуться до рідного Харкова, що вони і намагалися зобразити на своїх малюнках. Ми всі зобов’язані допомогти хлопцям, щоб їхня мрія здійснилася.

Комплекти мила і малюнки дітей якнайшвидше будуть передані захисникам нашої Батьківщини. Щиро дякуємо Наталії Стецо за віддану працю для дітей та для захисників України тай самим учням – учасникам заходу та результатами – приготованим екологічним милом і малюнками для наших захисників.

Захід був проведений в рамках багаторічної партнерської співпраці Міжрелігійного громадянського природоохоронного форуму Східної Європи (IRCEF) з Союзом охорони природи Німеччини (NABU).

 

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: