Екотренінг в парафіяльному літньому таборі

В четвер 22 липня експертами Інституту еколого-релігійних студій було проведено екотренінг по відповідальному управлінні відходами для учасників літнього табору при Парафії Різдва Пресвятої Богородиці МГКЄ с.Клячаново, який ми відвідали на запрошення організаторів даного табору – родини пароха парафії – Микуланинця Михайла та його дружини Марти.

Велика кількість учасників (понад 90 чоловік) та мальовнича природа локації зробили цей захід неординарним та яскравим. Насамперед ми разом роздумовували з дітками над загрозою надмірного накопичення сміття в краї, а особливо пластику. Менші дітки розкривали себе в малюнках, тоді як старші школярі методом мозкового штурму в командах разом працювали як над визначенням проблемам, так і над можливими рішеннями. В легкій та ігровій формі дітки познайомилися з концепцією свідомого споживання  Zero waste  (Нуль відходів), та в командах продумували свої ідеї зменшення відходів у власних домівках.

І хоч тема сміття зазвичай не є надто цікавою для школярів, та і дорослих в принципі, однак в процесі тренінгу дітки виявляли таку активність та ініціативність, що наша команда отримала справжнє задоволення провести цей час з такою  великою аудиторією і бажання долучитися зі своєю роботою до заходів з дітками парафії села ще не раз.

Захід відбувся в рамках проекту «Молодіжна школа сталого розвитку Карпат», що реалізується Інститутом еколого-релігійних студій у співпраці з Союзом охорони природи Німеччини (NABU) за підтримки VGP Foundation.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: