Екотренінг “Ліс – це наш скарб!”

Сьогодні був проведений чудовий  та цікавий екотренінг з учнями 7 і 9 класу Туря Бистрянської гімназії.  Тема тренінгу, як і раніше, “Ліс – це наш скарб”. Говорили і про вирубку лісу і про браконьєрство. Як завжди діти пропонували шляхи вирішення глобальних проблем. З’ясувалось, що багато хто вже знайомий з цим питанням.

Ліс завжди грав величезну роль в житті людини. Сьогодні важливість лісів тільки посилюється коштом того, що їх кількість помітно зменшується, тому дітям розповіли про ліс, його догляд та відтворення, значення лісів для людини. Учнів ознайомили  із користю лісів аби  виховати в молодого покоління шанобливе ставлення до лісу та поглиблювали знання про природу.

На останок діти намалювали плакати під гаслом “Ні вирубці лісів і браконьєрству”. А ще, в цій школи і в селі сортують сміття. Навіть є прес для пляшок. І все це завдяки активістам, серед яких вчитель Галина Бабука, саме вона і організувала проведення тренінгу. Екоігри та екотренінги проводяться в рамках проекту “Захистимо ліси – природоохоронна діяльність Польщі, України та Білорусі”.

Проект реалізується Інститутом еколого-релігійних студій (керівник Олександр Бокотей) у співпраці з Екосоціальним об’єднанням «Зелена Свобода» (Міхал Хомяк, Польща) за участі комісії з екології МГКЄ. Здійснюється за співфінансування польсько-американської фундації Свобода в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», який реалізується Фундацією «Освіта для демократії».

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: