Екозахід “Збереження довкілля та сортуванню сміття!”

Усе необхідне для життєдіяльності людина отримує з природи: повітря, воду, сировину для промисловості. Людське суспільство як частина природи може бути тільки в постійній взаємодії з нею.

Вплив людини на навколишнє середовище є перетворюючим, що змінює її, причому далеко не завжди в кращу сторону, тому збереження природного середовища і розумна охорона природи – одна з най гостріших проблем, що стоять перед людством, особливо в сучасних умовах.

Охорона навколишнього середовища та сортування сміття являє собою важку комплексну проблему, яка має відношення до всього суспільства в цілому і до кожного окремого громадянина.

25 жовтня у Великорозтіцькій початковій школі відбувся чудовий еко – захід по збереженню довкілля та сортуванню сміття.  Спочатку з дітками 1 – 4 класів було переглянуто надзвичайний фільм про нашу планету Земля, обмінялися між собою думками про побачене. А далі поринули в повчальний мультфільм про Кита , який з усіма мешканцями підводного царства збирав сміття: пластикові пляшки , поліетиленові мішки , ганчір’я , скло , металевий брухт і разом пограли в дидактичну гру ” Що забруднює ,а що очищує воду “.

Посортували умовне сміття в колективній грі , засвоїли набуті знання , прикрасили деревце листочками з побажаннями і створили разом чудову  рамочку для фото з опалого сухого листя. Це було круто! Дякуємо всім учням та класним керівникам за допомогу.

Ініціатива відбулася в рамках проекту «Церква та НУО задля екоосвіти в національних парках», що реалізується Інститутом еколого-релігійних студій (керівник Олександр Бокотей) та Національний природний парк “Синевир” у співпраці з Союзом охорони природи Німеччини (NABU Bundesverband  NABU International) за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини Auswärtiges Amt (координатор проекту  Іван Тимофеєв).

#CivilSocietyCooperation

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: