Екологічний захід “Тваринний світ Карпат” в Мукачівській міській бібліотеці для дітей

18 березня 2022 року відбувся тематичний захід «Тваринний світ Карпат» в Мукачівській міській бібліотеці для дітей. У заході брали участь дітки різного віку тимчасово переселених осіб.

Всі дітки разом зі експертом Міжрелігійного та громадянського природоохоронного форуму Східної Європі (IRCEF) Іриною Шишкіною пригадували, що знають про диких та свійських тваринок не тільки на українській чи російській мові, але змогли назвати тварини на англійській мові. Усі учасники ще більше могли поглибити свої знання про фауну Карпатських гір. Також був конкурс, де діти змогли проявити себе намалювавши свій власний заповідник та їх мешканців, під кінець якого отримали подарунки на згадку.

Наостанок дітки дивилися мультфільм про збереження природи, пригощалися солодощами та розважались музичними руханками, де мали змогу відтворити елементи природи; наприклад дерево чи пташку. Всі учасники були активними, та були задоволені таким заходом, де змогли хоч трохи відволіктися від війни в Україні.

Велика подяка Мукачівській міській бібліотеці, особливо Олені Дьорд (заступник директора по роботі з дітьми), яка не тільки щиро прийняла всіх діток, а й провела екскурсію по бібліотеці, розповіла правила користування бібліотеки, та приділила особливу увагу книжкам на екологічну тематику. Також хочеться подякувати профспілці МДУ та голові волонтерського руху – Шутко В.

Захід проведено у рамках проєкту «Відповідальність за Творіння та жінки Карпат», що реалізується Міжрелігійним та громадянським природоохоронним форумом Східної Європі (IRCEF) у співпраці з природоохоронними підрозділами Церков за партнерської підтримки Архідієцезії Бамберга (Німеччина).

Інформаційна служба IRCEF

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: