Еколого-релігійні освітньо-виховні заходи з школярами мусять бути цікавими, емоційними і розважальними

Молодь – це завжди надія, потенціал і перспектива. Саме це ми бачимо у своїх дітях і дітях, які належать до нашої громади. Не випадково Інститут еколого-релігійних студій постійно наголошує на першочерговій роботі з підростаючим поколінням і не втомлюватиметься говорити про це надалі.

Еколого-релігійні освітньо-виховні заходи з школярами мусять бути цікавими, емоційними, розважальними. За таких умов діти радо будуть щораз приходити і залучатимуть самі своїх ровесників до занять.

Будь-який захід з дітьми доцільно завершити позитивною ноткою і подарунком. Це може бути якась пам’ятка річ. З попереднього досвіду знаємо, що діти раділи, коли отримували тематичні розмальовки, екологічні  календарі, молитовники, значки і, звісно, солодкі презенти.

Якщо у заході бере участь священик,  то він може подарувати кожному хрестик чи іконку святого, котрий за життя відзначився турботою про творіння Боже. Презент з рук священика в очах дітей набуває особливої вагомості.

Дуже добре, якщо подарунок обрано таким чином, що може стати своєрідним домашнім завданням. Наприклад, матеріал з коротенькими текстами про правильну поведінку в лісі, як от розмальовка «Як робить Мар’яночка», що цього року видав Інститут еколого-релігійних студій.

Розмальовка, яку розробила наша партнерка Марта Михайлець, мала неймовірний успіх. Ми дарували її учасникам еколого-освітніх заходів, від яких щораз чули лише позитивні відгуки.

Зараз Інститут еколого-релігійних студій та національний природний парк «Синевир» спільно розробляють ще одну розмальовку, яка стане гарним презентом для учасників подальших наших еколого-освітніх заходів та буде видана, як й попередня, у рамках проєкту «Церкви та громадські організації разом задля екоосвіти в національних парках», що реалізується Інститутом еколого-релігійних студій та НПП “Синевир” у співпраці з Союзом охорони природи Німеччини (NABUBundesverband, NABUInternational) та за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини (AuswärtigesAmt, AA_Kultur).

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: