«Релігії та екологія: відновлення земної спільноти»

«Релігії та екологія: відновлення земної спільноти» – таку назву має цикл лекцій Єльського університету (США), які можуть прослухати усі бажаючі онлайн. Записатися і взяти участь можна безкоштовно.

«Це прекрасна нагода глибше зрозуміти екологічні вчення і практики релігійних традицій світу. Особливо заохочуємо долучатися до цієї можливості українських студентів і співробітників природно-заповідних установ, що займаються еколого-освітньою роботою. Курс лекцій Єльського університету неодмінно стане в нагоді під час професійної діяльності вітчизняним фахівцям», – каже директор Інституту еколого-релігійних студій, кандидат біологічних наук Олександр Бокотей.

Курси розраховані на широку аудиторію, знайомлять з  актуальністю релігійних традицій в час сучасних екологічних та кліматичних викликів. Курси складаються з 6 лекцій, а саме:

  1. Вступ до релігії та екології;
  2. Корінні традиції та екологія;
  3. Релігії та екологія Південної Азії;
  4. Східно-азіатські релігії та екологія;
  5. Західні релігії та екологія;
  6. Християнство та екологія.

Ці курси були створені Мері Евелін Такер та Джоном Грімом і ґрунтуються на численних працях істориків релігій, теологів, релігійних діячів та екологів.

Усіх, кому ця тематика цікава, запрошуємо приєднатися до курсів. Детальніше за посиланням https://fore.yale.edu/Resources/Yale-Coursera-Online-Courses?fbclid=IwAR3uc_hgKuPhg3nCww8z1D-5bzk2yM-slaESTvuUf80HnwFqHjcA0-7lQkk

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: