Екологічне просвітництво про корисність кажанів під час катехитичної зустрічі з молоддю у єпископській резиденції МГКЄ

Освітня праця з християнською молоддю та дітьми є чи не  найважливішою для майбутньго Церкви. Найчастіше така робота в Мукачівській Греко-Католицькій єпархії проводиться у формі катехитичних зустрічей. Зокрема така робота часто проводиться і в єпископській резиденції Мукачівської реко-Католицької єпархії у спеціально відведених для цього катехитичних класах. Багато зусиль в цьому напрямі робить священник – співробітник Ужгородського греко-католицького катедрального собору о. Владислав Ігнатишин.


Співпрацюючи  з отцем Владиславом співробітники Інституту еколого-релігійних студій під час однієї з катехитичних зустрічей провели з молоддю еколого-просвітницький захід про роль кажанів в природі та необхідність захисту цих видів рукокрилих. Захід складася з інформаційної частини, яку розпочав Бокотей Олександр, керівник ІЕРС і яка включала інформативні відео, а також з майстер-класу по виготовленню бет-боксів (спеціальних ящиків) для кажанів, які влітку оселяються під дахами храмів і там виводять свій молодняк.

Такий бет-бокс був повішений на горищі Ужгородського Греко-Католицького катедрального собору. Майстер-клас по виготовленню ящика провів Михайло Біланич, який розказав про всі деталі даного ящика, і звернув увагу на функції кожної з них.
[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=0gm2MQ9Z1Ik[/embedyt]

Даний захід проведений 19 грудня 2020 року в рамках реалізації проекту «Молодіжна школа сталого розвитку Карпат», який реалізується Інститутом еколого-релігійних студій в партнерстві з Союзом охорони природи Німеччини (NABU) за фінансової підтримки VGP Foundation (Бельгія), (менеджер Іван Тимофеєв).

Щиро вдячні отцю Влпдиславу Ігнатишину за надану модливість провести інформаційний захід з групою його вихованців, а також всім молодим людям, які брали участь у цьому цікавому заході.

Захід відбувся за участі представників українських НУО, екоактивістів, представників релігійних спільнот та з дотриманням усіх вимог соціальної дистанції з наявністю масок та дезинфікуючого засобу.

Інформаційна пресс-служба ІЕРС

 

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: