Екопросвітницький воркшоп “Роль кажанів у природі” с. Іванівка (Ужгородський р-н)

12 грудня 2020 року відбувся цікавий захід – екопросвітницький воркшоп “Роль кажанів у природі” в рамках реалізації проекту «Молодіжна школа сталого розвитку Карпат», який реалізується Інститутом еколого-релігійних студій в партнерстві з Союзом охорони природи Німеччини (NABU) за фінансової підтримки VGP Foundation (Бельгія), (менеджер Іван Тимофеєв).

Захід відбувся для ромських учнів школи с. Іванівка, що недалеко від с. Середнє, Ужгородського району.

Захід проводили керівник ІЕРС та секретар ІРЦЕФ, Бокотей Олександр,  координатор напрямів ІЕРС Біланич Михайло, Михайлець Марта- вчитель біології Ужгородської школи №9, співробітниця ІЕРС , Антоніна Зейкан – офіс-менеджер, ІЕРС.

Під час воркшопу фахівці проінформували дітей про різні види кажанів, які проживають у регіоні та детально розказали про той позитивний вплив, який вони здійснюють на локальні екосистеми.

За допомогою інфографіки та відеоматеріалів спеціалісти висвітили заходи, які можна використовувати з метою захисту колоній кажанів та акцентували увагу на ролі цих тварин в екосистемі краю.

Проілюструвавши видову різноманітність та етапи життя кажанів, фахівці також зауважили на необхідності дотримання правил безпеки при спостереженні за тваринами та  звернули увагу дітей на необхідності формування відповідального ставлення до навколишнього середовища кожного жителя села.

Після теоретичної частини, ромським учням  було продемонстровано техніки створення ящиків для кажанів – їх прихистку. Під час практичної роботи багато учнів охоче долучались до створення ящика.  Техніку зі створення ящиків для кажанів продемонстрував Михайло Біланич.

Також під час воркшопу учні мали можливість розмалювати фарбами екоторби. Марта Михайлець продемонструвала техніку розмальовки та наголосила дітям про перевагу застосування таких екоторб замість поліетиленових пакетів.

Працівники ІЕРС наголосили учням про важливість  до відповідального ставлення до Божого творіння – Природи та про збереження чистоти навколишнього середовища.

По завершеню заходу кожен учасник отримав подарунок.

 

Інформаційна служба Інституту еколого-релігійних студій та ІРЦЕФ

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: