Православний церковно-екологічний календар

До Вашої уваги пропонуємо Православний церковно-екологічний календар , який присвячений екологічним святам та подіям в Україні та у цілому світі, спрямованих на збереження навколишнього середовища та всім святам Православного церковного року.
Питання охорони та збереження навколишнього середовища на сьогодні є вкрай актуальне, оскільки ми спостерігаємо все дедалі більший вплив антропогенного чинника. Для поглибленого вивчення й дослідження питань, що стосуються довкілля, необхідно орієнтуватися в екологічних датах та природоохоронних акціях.
Саме в цьому контексті доцільно користуватися екологічним календарем актуальних екологічних подій і дат, пов’язаних з ними. Церковно-екологічний календар допоможе Вам дізнатися, у чому є особливість кожної дати та які важливі події чекають на Вас попереду. Також, з одного боку християни, які користуються церковним календарем, автоматично зможуть ознайомлюватись з екологічними святами, і навпаки, екологи, екологісти, люди доброї волі, які прагнуть зберегти природу, будуть в курсі православних свят протягом року.

Видано в рамках проєкту: “Молодіжна школа сталого розвитку Карпат”, 2020р. Менеджер проєкту: Іван Тимофеєв

Для детального перегляду перейдіть за посиланням:

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: