Духовними стежками рідного краю

 Сьогодні в Резиденції Мукачівських єпископів, в рамках традиційної співпраці Союзу охорони природи Німеччини (NABU) з Міжрелігійним природоохоронним громадянським форумом Східної Європи (IRCEF) за участі Комісії з екології Мукачівської Греко-Католицької єпархії відбувся захід для дітей та молоді – парафіян кафедрального собору. Метою такого заходу стало духовно-культурне збагачення молодого покоління при пізнанні свого краю. І діти і дорослі змогли переглянути виставку світлин дерев’яних храмів – шедеврів карпатської сакральної архітектури. Зустріч присвячена добрій пам”яті боголюбивого єпископа Мілана (Шашіка).

Своє вступне слово висловив отець Владислав Ігнатишин, який представив присутнім авторку виставки Ольгу Тимофеєву – письменницю, поетку, журналістку…, чиєю творчістю сьогодні милувалися учасники зустрічі.
Ольга Олександрівна – людина з багатим досвідом і неабияким художнім смаком, який притаманний їй, вибрала з власної колекції кращі зразки фотографій унікальних храмів, органічно вплетених в чудові пейзажі природних ландшафтів Срібної Землі. Вона активна учасниця Комісії з питань екології Мукачівської Греко-Католицької єпархії. Пані Ольга багато зусиль вкладає в поглиблення екологічної освіти дорослих і дітей, базуючись на позиціях екологічного вчення Церкви. Основоположною для себе вона вважає думку Блаженнішого Любомира “Екологія довкілля” суттєво визначається “екологією людини”, тобто вірою, духовністю, моральністю”.
Багаторічна співпраця з покійним владикою Міланом з формування екологічної відповідальності підростаючого покоління, знайшла відображення у низці навчально-методичних і художніх видань з формування екологічної компетентності дітей в освітньому закладі і сім”ї. Власне під час виставки о. Владислав представляв присутнім схвалене Міністерством освіти України найновіше видання “Скарби рідного краю”.
Спеціально для дітей та батьків пані Ольга продекламувала кілька своїх віршів, які доторкнулись до серця кожного з присутніх на заході. Всі учасники отримали велике задоволення від побаченого і почутого та висловили подяку Ользі Олександрівні, з побажаннями натхнення та доброго здоров’я.

Інформаційна служба Міжрелігійного природоохоронного громадянського форуму Східної Європи (IRCEF)

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: