Віник – як друге життя ПЕТ-пляшок від ГО «Паралельний світ»

Digital imageМіжрелігійний і громадянський природоохоронний форум Східної Європи (IRCEF) у рамках своєї багаторічної співпраці з NABU (Німецький союз охорони природи) постійно підтримує ініціативи одного з найактивніших своїх членів ГО “Паралельний світ”. Особливу увагу звертаємо на те, що ця організація, яка об’єднує в собі людей з інвалідністю, протягом тривалого часу вносить надзвичайно креативні ідеї по розв’язанню різноманітних проблем довкілля.

Цього разу наші партнери з ГО «Паралельний світ» зкреативили і підготували чудові практичні віники з ПЕТ-пляшок для домогосподарств і водночас запропонували ще один механізм зменшення антропогенного навантаження на довкілля. ПЕТ-пляшки рекомендовано повторно не використовувати за призначенням, а можливості переробки обмежені в гірських районах Карпат. Інклюзивна майстерня ГО “Паралельний світ” за підтримки IRCEF І NABU дали друге життя відходам у вигляді віників. Запрошуємо до співпраці усіх небайдужих до стану нашого довкілля екологістів і просто людей доброї волі і придбати зручні для використання в домогосподарствах віники з пластикових відходів.

У часі кризи, пов’язаної з Ковід-19, ці вироби (Handmade) мають ще одну перевагу перед комерційними аналогами ― вони дешевші.

З питань закупівлі віників просимо звертатись у приватні повідомлення: https://www.facebook.com/groups/520748928814518/  (Андрій Доніченко, директор інклюзивна майстерня “Паралельний світ”)

Інформаційна служба IRCEF

 

 

Мотузка виготовлена з пластикової пляшки

Мотузка вироблена з ПЕТ-пляшкти підходить для газонокосилки

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: