Дослідження комах у дикій природі

Уроки «Я досліджую світ» стали в рази цікавішими завдяки мініобсерваторії для дослідження комах.

У рамках розділу «Людина і природа України. Рослинний і тваринний світ» учні 4 – В класу з угорською мовою навчання Ясінянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 разом із провідною вчителькою Марією Кеслер мали можливість досліджувати комах безпосередньо в їх звичному життєвому середовищі.

Метою таких занять є ознайомлення учнів зі світом тих комах, які існують в природі регіону. Саме близька дотичність до природи,  власні спостереження, власний досвід та досвід однолітків збагачують життєвий та емоційний світ кожного учня.

Мініобсерваторія оснащена збільшуваним склом, яке може показати комаху у два, а то й чотири рази збільшеного розміру. Використовуючи цей прилад, учні здобули нові знання на основі власних висновків і порівнянь з матеріалом, почутим від учителя та прочитаним у підручнику.

У цей навчальний рік, коли учні провели багато часу в укриттях під час частих повітряних тривог, заняття на природі стають ще більш актуальними.

Захід відбувся в рамках співпраці Institute of Ecological and Religious Studies-IERS (керівник Oleksandr Bokotey) із Союзом охорони природи Німеччини (NABU BundesverbandNABU International), керівник проєкту Ivan Tymofeiev (NABU) за підтримки VGP Foundation.

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: