Дослідження біорізноманіття високогір’я Рахівщини

Учні 4-В класу Ясінянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів з угорською мовою навчання разом з класною керівничкою Марією Кеслер залюбки проводять уроки Я досліджу світ на природі, спостерігаючи за комахами та тваринами.

Високогірна Рахівщина багата різновидами маленьких мешканців лісів та луків. У цих дослідницьких уроках учням у нагоді стають мініобсеваторії для комах із вбудованим збільшуваним склом, які для роботи класу подарував Інститут еколого-релігійних студій (IERS). Також організація надала для школи біноклі для спостереження за птахами, з допомогою яких учні проводять дослідження біорізноманіття птахів свого регіону. Завдяки цим виробам діти мають змогу стежити за тваринами, не роблячи їм шкоди, а також порівнювати їх із цікавими кольоровими тимчасовими тату, які учні також отримали від IERS.

Про такі цікаві заняття з природознавства та спостереженням за навколишнім світом дізналося Закарпатське телебачення, про що і було знято сюжет.

Захід відбувся в рамках співпраці Institute of Ecological and Religious Studies-IERS (керівник Oleksandr Bokotey) із Союзом охорони природи Німеччини (NABU BundesverbandNABU International), керівник проєкту Ivan Tymofeiev (NABU) та Nataliya Kulya (IERS) за підтримки Tierpark Berlin та Zoo Berlin.

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: