ДОШКІЛЬНЯТА АКТИВНО ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ТЕАТРАЛІЗОВАНОЇ ВІКТОРИНИ «ПІЗНАЙ ПРИРОДУ»

10 червня актори Закарпатського академічного обласного театру ляльок завітали до закладу дошкільної освіти № 21 “Ластовічка” загального розвитку Ужгородської міської ради з виставою “Бонжур, Катрусю!”

Перед виставою лялькарі провели з дітками театралізовану ековікторину «ПІЗНАЙ ПРИРОДУ». Ростова лялька — Овечка Ганка (арт. Г. Ліпчей) розповіла малюкам про прекрасний і дивний світ, що нас оточує, неповторні безкраї ліси та безмежні моря, повноводні річки та озера, високі гори та зелені рівнини, широкі степи та безмежні пустелі, наголошуючи, що   мало тільки милуватися природою — треба оберігати її.  Дітки з радістю відгадували загадки екологічної тематики, впізнавали на малюнках дивовижних унікальних тварин, що населяють нашу планету. Наостанок актори розважили діток музичною “руханкою”.

Захід проведений у рамках серії творчих акцій, започаткованих  у співпраці з  Інститутом еколого-релігійних студій  (IERS) за підтримки Союзу охорони природи та біорізноманіття Німеччини (NABU Bundesverband NABU International), координатор проєкту Ivan Tymofeiev.

https://youtube.com/shorts/iLTCMYcaVIU

Інформаційна служба IERS

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: