Допоможімо мігруючим птахам

З нагоди Всесвітнього Дня мігруючих птахів з місцевими дітками та дорослими проведено еколого-практичну акцію на території урочища Газуба за участі співробітників нацпарку «Синевир».
Мета заходу – зацікавити дітей спостереженнями за природою та заохотити до охорони мігруючих птахів, діяти на захист птахів та інших тварин.
Спостерігати за птахами – не складно, проте весело і захоплююче. В цьому переконалися учасники заходу. Всі активно долучилися до виконання поставленого завдання – уважно прислухалися до звуків у лісі та уважно розглядали все навколо в пошуках побачити птахів.
В ході спостереження вдалося почути зозулю та дятла, побачити ластівку сільську. Про інших мігруючих птахів, поширених в нашому регіоні, таких як лелеки чорної, диких качок та гусей, пугача, одуда, беркута та інших, дітки дізналися з розповідей фахівців.

Птахи потребують нашої допомоги. Якщо не будемо піклуватися про них, не будемо дбати про місця, де вони живуть, ці птахи можуть зникнути з нашого регіону. Інтенсивне сільське господарство, осушення водно-болотних угідь і зміна клімату можуть становити велику загрозу для звичайних видів птахів.

Учасники акції дійшли висновку, що збереження і допомога дикій природі є надзвичайно важливими нині, якщо хочемо спостерігати за ними у майбутньому. Кожен може бути корисним у цій справі, долучитися до природоохоронної діяльності, повісити штучну годівницю і підгодовувати птахів.
Любов Гречин, фахівець відділу екологічної освіти НПП «Синевир».
Захід проведено у рамках співпраці  Institute of Ecological and Religious Studies- IERS (керівник Alexander Bokotey) з Союзом охорони природи Німеччини (#NABU), координатор проєкту Ivan Tymofeiev.

Інформаційна служба IERS.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: