До порятунку птахів від голодної зими долучилися школярі

Птахи, як і ми – Божі творіння –  потребують їжі та житла. Але не всі пернаті здатні створити для себе такі умови, які б уберегли  їх від голодної і холодної смерті в люті морози, тож й потребують нашої допомоги. Існує багато способів, як це зробити. До прикладу, один із них: варто змайструвати годівничку, розмістити її в саду, бажано біля доріжки, щоб легко було долати сніг, і час від часу приносити корм та засипати в годівничку.

Улюбленим кормом птахів є несмажене насіння соняшника, дині, плоди горобини… Сире, несолене м’ясо чи сало, підвішене на мотузці до гілки дерева запримітять дуже скоро горобці та синиці.

У вільний час, пройшовшись зимовим садом, можна робити   спостереження за птахами. Зазвичай, до улюблених годівничок пташки навідуються досить часто.

Про те, як кожен з нас може допомогти птахам у зимовий період йшла мова під час еколого-освітнього заходу, який проведений Інститутом еколого-релігійних студій та національним природним парком «Синевир» зі школярами Синевирсько-Полянського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Хустського району Закарпаття.

Під час заходу діти більше дізналися про птахів Карпат, а також про те, як допомогти  вижити в непростий голодний час тим пернатим, які не залишають наш край взимку. Школярі особисто долучилися до підгодівлі птахів. Практичний вчинок став ключовим моментом заняття, якому передували інтерактивні вправи і цікаве спілкування.

Кожен юний учасник еколого-освітнього заходу отримав пам’ятний  подарунок, а вчителям організатори заходу презентували екологічні календарі на 2022 рік, щоб за їх користування легко планувати нові цікаві природознавчі уроки.

Захід відбувся у рамках співпраці Союзу охорони природи Німеччини (NABU) з Міжрелігійним громадським природоохоронним форумом Східної Європи (IRCEF).

#Відповідальністьзатворіння
#екологічнаосвіта
#дбаємопроптахів

 

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: