Тренінг для тюторів Молодіжної школи сталого розвитку Карпат (VGP Foundation)

Он-лайн тренінг відбувся 1-2 квітня 2021 року. На заході були присутні 14 учасників: Марта Михайлець, Бокотей Олександр, Біланич Михайло, Гумен-Біланич Наталія, Куля Наталія, Ярослава Пантлик,  Катерина Лийза, о. Михайло Михайлець, о. Сергій Бондаренко та ін.

Модерували захід: Олександр Бокотей, Богдан Мотузенко та Марта Михайлець. Технічне забезпечення онлайн зв”язку: Біланич Михайло.

Задумом тренінгу є досягнення екологічних цілей спільними зусиллями і для взаємної підтримки в зміні екологічної поведінки.
В ході цього тренінгу тьютори уточняли свої теми, які реалізуватимуть на майбутнє,  визначали послідовність реалізації кожної теми в ході “Школи”, провели консультації як з організаторами “Школи…”, так і між собою по підвищенню ефективності теоретичної та практичної частини “Школи”.

 

Активно пропонували ідеї Тетяна Піцура, Катерина Лийза, о. Сергій Бондаренко та інші.

В ході тренінгу учасники обговорювали проектні заняття з дітьми,  в ході яких учні повинні будуть самі сформулювати пропозиції щодо організації активності різних людей зі свого оточення, а також по організації зусиль всієї місцевої громади та її кластерів (релігійних парафій, освітніх установ, місцевого самоврядування, сімей і т.д.). Такий підхід сприяє підвищенню громадянської активності вихованців та формуванню  їх відповідальності, формуванню навичок проектної діяльності.

Розроблені дітьми проекти ляжуть в основу підготовлених тьюторамі проектних пропозицій для грантодавача. Підготовлені дітьми проекти сприятимуть продовженню різних активностей “Школи” або реалізації додаткових проектів із захисту лісів Карпат і поліпшенню місцевої екологічної ситуації.

 

 

Он-лайн захід відбувся у рамках роекту “Молодіжна школа сталого розвитку Карпат” програми  VGP Foundation (менеджер проекту Іван Тимофеєв)

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: