Дітей навчають зустрічати весну

На Міжгірщині діток у формі гри знайомили з представниками флори та фауни, що віщують прихід весни. Еколого-просвітницьке заняття 7 березня провела фахівчиня еколого-освітньої роботи НПП «Синевир» Любов Гречин.

Під час уроку дітки дізналися, як потепління впливає на різних представників екосистеми:

  • які квіти першими з׳являються з-під снігу після зимового сну;
  • чому не можна зривати і так важливо їх охороняти;
  • які перші птахи прилітають із вирію;
  • коли варто їх зустрічати;
  • чому потрібно для них майструвати годівнички тощо.

Легко засвоїти матеріал діткам допомогла настільна гра, умовою якої було знайти штампик картинки із зображенням ранніх рослинок і пташок та розмістити їх у відповідне віконечко бланків. Після цього дітки отримали завдання розмалювати теплолюбивих представників флори та фауни кольоровими олівцями.

Пані Любов Гречин відзначила, що така форма навчання дає змогу діткам легко засвоїти матеріал і весело провести час. Педагогиня часто використовує ігри для пояснення учням складних екологічних тем, у такий спосіб адаптуючи для них нову інформацію.  

 Захід провели в рамках співпраці Institute of Ecological and Religious Studies- IERS (керівник Olexander Bokotey) із Союзом охорони природи Німеччини (NABU BundesverbandNABU International), координатори проєкту Ivan Tymofeiev (NABU), Nataliya Kulya (IERS).

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: