ІЕРС

Інститут еколого-релігійних студій
Пошук

Німецький Федеральний Екологічний Фонд (DBU) підтримує Україну і розширює свою стипендіальну програму

Share:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Генеральний секретар Бонд: 30 додаткових стипендій Оснабрюк. У відповідь на агресивну війну Росії проти України Німецький Федеральний Екологічний Фонд (DBU) – як один з найбільших екологічних фондів Європи – надсилає сигнал солідарності з Україною. Для підтримки молодих вчених у Центральній та Східній Європі (ЦСЄ) у сфері охорони навколишнього середовища та збереження природи розширюється існуюча стипендіальна програма DBU. Українські випускники коледжів та аспіранти тепер отримають спеціальну підтримку. Генеральний секретар DBU Александр Бонд: «DBU підтримує Україну в ці надскладні часи. Для вчених, які там мешкають, або для тих, хто залишив країну, ми пропонуємо 30 додаткових стипендій за рахунок нашої стипендіальної програми у ЦСЄ для підтримки молодих вчених».

Для отримання актуальної інформації див https://www.dbu.de/@MOEFellowshipUkraine Стипендіальна програма ЦСЄ для України розширюється За словами Бонда, це має бути “різноманітний комплекс заходів”. Тому стипендії для країн ЦСЄ, які щороку присуджуються Німецьким Федеральним Екологічним Фондом (DBU), тепер включатимуть 30 додаткових стипендій, які пропонуються українським науковцям. “Фінансування підтримає випускників коледжів і аспірантів, які мешкають в Україні, або тих, кому довелося залишити країну через війну”, – сказав Генеральний секретар DBU. Допомога спрямована на весь спектр молодих вчених — «від природничих до соціальних наук».

Бонд: «Наша мета полягає в тому, щоб дозволити молодим людям отримати додаткові кваліфікації і, таким чином, забезпечити вирішення проблем, пов’язаних з охороною навколишнього середовища та збереженням природи у своїх країнах». Дослідники перебувають від шести до дванадцяти місяців у німецьких приймаючих установах Спеціальна програма стипендій DBU для України дозволяє молодим українським вченим проводити від шести до дванадцяти місяців у німецьких приймаючих установах.

Це включає університети, науково-дослідні інститути, органи з охорони та збереження природи, асоціації та неурядові організації. На додаток до випускників зі ступенем магістра, аспіранти також мають право подавати заявки. Кандидати повинні мати хороші або відмінні результати свого навчання, які вони повинні були отримати протягом останніх п’яти років. Заявки подаються в рамках онлайн-процесу, де кожен кандидат базується на основі ідеї проєкту, що стосується охорони навколишнього середовища або збереження природи. Заявки можуть бути подані негайно, а кінцевий термін поки не встановлений. Будь-хто, у кого є питання, може зв’язатися з керівником відділу DBU, відповідальним за стипендіальну програму у ЦСЄ, доктором Ніколь Фрейер-Вілле, за адресою [email protected] або за номером телефону +49-541-9633-460.

Німецький федеральний екологічний фонд, що знаходиться в Оснабрюку, також внесе зміни до програми стипендій ЦСЄ з врахуванням російської провінції Калінінград відповідно до підходу Німецької Служби Наукових Обмінів (DAAD), Німецького Альянсу Наукових Організацій та інших фондів: до подальшого повідомлення там не буде здійснюватися фінансування жодних нових проєктів. Керівник підрозділу DBU заохочує молодих стипендіатів ЦСЄ у Німеччині та в Україні Німецький Федеральний Екологічний Фонд (DBU) присуджує стипендії в Центральній та Східній Європі починаючи з 1996 року. Зазвичай це включає близько 60 стипендій на рік із загальним фінансуванням близько 1,1 мільйона євро. Спеціальна програма, яку зараз запускає DBU для України, не тільки допоможе 30-ти новим кандидатам, але й піде на користь 15-ти випускникам, які проживають в Україні, та які вже завершили період досліджень у Німеччині, а також трьом стипендіатам, які зараз працюють у Німеччині.

«З самого початку наша мета полягала в тому, щоб дозволити молодим вченим проводити дослідження і здобувати подальшу освіту у провідних німецьких установах, щоб вони могли сприяти просуванню як збереження навколишнього середовища, так і захисту клімату, а також сприяти збереженню природи в своїх країнах», — говорить Фрейер-Вілле. Вона опікується потребами випускників і стипендіатів протягом майже 20 років – також і зараз під час війни. “Наскільки це можливо, я підтримую зв’язок з молоддю в Німеччині та в Україні і намагаюся підбадьорити їх. Вони вдячні за додаткову підтримку з боку DBU», – каже вона.

Настрій серед молоді “коливається між шоком, нерозумінням і відчаєм”. Фрейер-Вілле: «Вони не можуть зрозуміти, як бомби можуть спустошувати все в їхній країні, знищуються культурні скарби і гинуть люди». Вона також підтримує зв’язок з одним із випускників, який приїхав із Німеччини, щоб відвідати свою матір в Україні , і який зараз не може виїхати з країни після початку війни. Фотографії за стандартом IPTC для безкоштовної публікації в www.dbu.de

P.S. Кожного разу, коли використовується чоловічий відмінок, це робиться для спрощення читання. Однак, можуть матися на увазі всі статі

Інформаційна служба ІЕРС-ІРЦЕФ

Share:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Залишити відповідь

Берегівські гімназисти вчаться спостерігати за птахами

Учні Берегівської гімназії «Опре Рома» відвідали волонтерський центр «Кожен може допомогти», щоб навчитися спостерігати за пернатими і ознайомитися з різноманітними конструкціями пташиних гнізд та годівниць.

Ековистава «Таємниця маленької сови» здобула перемогу в чотирьох номінаціях Всеукраїнського конкурсу

Екологічна вистава Закарпатського академічного обласного театру ляльок «Таємниця маленької сови» здобула перемогу в чотирьох номінаціях Всеукраїнського віртуального огляду-конкурсу «Прем’єри сезону».