Олександр Бокотей: «Ми й надалі працюватимемо спільно над новими проєктами»

Недавно відбулася науково-технічна рада національного природного парку «Синевир», під час якої прийнято рішення включити до складу цього органу директора Інституту еколого-релігійних студій, кандидата біологічних наук Олександра Бокотея. Таке рішення підтримано одноголосно усіма членами ради.

«Національний природний парк «Синевир» давно і плідно співпрацює з Олександром Бокотеєм та очолюваним ним Інститутом еколого-релігійних студій. Це високопрофесійна і креативна людина, яка, впевнений, зробить багато корисних справ для нашої установи, перебуваючи у складі науково-технічної ради», – каже заступник директора НПП «Синевир» з науково-дослідної роботи, кандидат біологічних наук Юрій Тюх.

«Національний природний парк «Синевир» – один з провідних наших партнерів. Особливо результативним був рік, що минає. Інститут еколого-релігійних студій, спільно з нацпарком, створили два екокласи, провели десятки екозаходів, міжнародну конференцію, розробили методичні рекомендації щодо співпраці Церков і природно-заповідних установ Карпат, підготували еколого-освітні матеріали для молоді тощо. Ми й надалі працюватимемо спільно над новими проєктами. Дякую колегам за довіру!», – зазначає Олександр Бокотей.

Науково-технічна рада – дорадчий орган національного парку, який працює над вирішення наукових проблем. Рада має право розглядати науковий профіль, стан та перспективні напрями наукової діяльності установи ПЗФ; програми, теми, плани і звіти з наукової діяльності установи ПЗФ, плани та звіти наукових співробітників; ефективність методів охорони території, пропозиції про вдосконалення засобів її охорони тощо.

Олександр Бокотей, директор Інституту еколого-релігійних студій, член науково-технічної ради НПП «Синевир»

Олександр Бокотей, директор Інституту еколого-релігійних студій, член науково-технічної ради НПП «Синевир».

Юрій Тюх, заступник директора НПП «Синевир» з науково-дослідної роботи, секретар науково-технічної ради НПП «Синевир»

 

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: