Турбуємося про природу і про наших захисників

13 квітня на парафії Вознесіння Господнього в с.Мала та Велика Розтока під керівництвом в.о. директора Великорозтіцької ПШ Наталії Стецо відбувся еколого-освітній захід для молоді, під час якого учасники поділилися своїми думками з приводу необхідності збереження і турботи про навколишнє середовище, звернули увагу на найбільш актуальні екологічні проблеми області, особливу увагу приділили питання відповідального управління відходами. п.Наталя представила учасникам концепцію Zero Waste – набір принципів, спрямованих на зведення до мінімальної кількості сміття за допомогою багаторазового використання предметів та речей. Метою Zero Waste є припинення відправлення будь-якого сміття на звалища, сміттєспалювальні заводи або океан. Адже, в даний час лише 9% пластику піддається вторинній переробці.

Також учасники долучились до прохання волонтерів – сплести браслети для наших найкращих захисників ЗСУ. Як зазвичай, учасники використали натуральні нитки для пряжі патріотичних кольорів. Вони дуже м’які на дотик та практичні в роботі.
Нехай цей маленький внесок буде кроком до нашої спільної перемоги над загарбниками.

Захід проведено у рамках співпраці Комісії з екології Мукачівської греко-католицької єпархії (https://www.facebook.com/ecokomissija) з Інститутом еколого-релігійних студій (IERS, https://www.facebook.com/IERS.org.ua),  керівник Олександр Бокотей, (https://www.facebook.com/alexander.bokoteyза підтримки Союзу охорони природи Німеччини  (NABU, https://www.facebook.com/Naturschutzbund/https://www.facebook.com/nabu.international/), координатор проєкту Ivan Tymofeiev (https://www.facebook.com/ivan.tymofeiev).

Інформаційна служба IERS.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: