Блаженніший Святослав: «Людина покликана бути іконою Творця, управителькою створеного світу, щоби забезпечити його гармонійний розвиток»

У Києві 27 лютого 2020 року проходить Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю на тему «Виховання духовності особистості у контексті реалізації цілей сталого розвитку України».

До учасників конференції вітального листа написав Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ.

«Ви ставите перед собою благородну мету, – зауважив він, – обговорити досягнення цілей сталого розвитку в контексті українського суспільства. Аналіз, який бажаєте здійснити, пов’язуєте з важливими темами духовності та екологічного спрямування в освіті та вихованні. Ваша подія важлива також з огляду на процеси реформ, які запроваджуються у різних сферах життя і діяльності нашої країни, зокрема в освіті. Саме цінності добра, краси та істини зможуть спрямувати хід реформ у конструктивний та плідний напрям. Сподіваюся, що цьому сприятиме ваша наукова робота».

Також Глава УГКЦ зазначив: «Господь Бог створив людину як вінець свого творіння. У своїй творчості вона покликана бути іконою Творця, управителькою створеного світу, щоби забезпечити його гармонійний розвиток. Не саме існування людей і кількість населення на Землі, а спосіб життя і хижацький вигляд сучасної цивілізації робить людину причиною і водночас жертвою сучасної екологічної кризи, що набуває глобальних масштабів».

Предстоятель УГКЦ побажав учасникам конференції щедрих плодів взаємообміну ідеями та доречними підходами і практиками. «Нехай ваші пропозиції та резолюція стануть корисними орієнтирами в забезпеченні на основі демократичних засад прав та свобод і гідного життя всіх громадян України як Божих дітей», – написав Блаженніший Святослав.

До слова, учасниками конференції є представники закладів освіти і наукових установ, органів влади, релігійних і громадських організацій, ЗМІ.

Організатори: Міністерство енергетики та захисту довкілля України, Національна академія педагогічних наук України, Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління та Громадська рада з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України.

Джерело: Департамент інформації УГКЦ

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: