1 квітня – Міжнародний день птахів

Птахи необхідні для підтримки екосистеми, оскільки вони є частиною природи, та допомагають підтримувати її баланс.

Серед птахів Закарпаття, яких нараховується понад 280 видів, слід назвати, цікавих для бердвочерів: глухаря, тетерева, рябчика, фазана, сіру куріпку, перепела, горлицю, голуба, лиску, деркача, чайку, вальдшнепа, дятла, сову, лелеку, дрозда. У нас також живуть такі водоплавні птахи: чомга, лебідь, дика гуска, крижень, казарка, дика качка, чирок, чапля, бугай.

Тому 1 квітня у Волонтерському центрі урочисто і весело відзначили Міжнародний день птахів. Берегівський орнітолог та провідний експерт IERS, Леонід Покритюк, розповів дітям про закарпатських пташок, провів майстер-клас з будування хатиночок для різних видів крилатих, показав, як правильно вішати годівниці. Діти дізналися, як облаштовано справжнє гніздо лелек, взяли участь у невеличкому квест-опитуванні про життя наших небесних друзів, повчилися робити лелек і журавликів з паперу з Ліною Шкляр. Дякуємо всім, хто долучився до свята, зокрема, за надані матеріали для виготовлення шпаківень і берегівському підприємцю Шандору Рацу за смаколики!

Захід проведено у рамках співпраці Інституту еколого-релігійних студій (IERS) (керівник Александр Бокотей) із Союзом охорони природи Німеччини (NABU Bundesverband , NABU International), координатор проекту Ivan Tymofeiev).

https://www.facebook.com/2390986357628129/posts/5075180015875403/

Інформаційна служба IERS

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: