Бінарні заняття урізноманітнюють освітній процес

У рамках екологічного тижня «Збережемо первоцвіти!» в Ужгородській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 імені Василя Степановича Гренджі-Донського пройшли бінарні уроки з предметів Пізнаємо природу та Образотворче мистецтво. Завдяки ним вдалося об’єднати дві освітні галузі: мистецьку й природничу.

Таку форму роботи використали з учнями 5–6 класів, щоб допомогти їм різнобічно розглянути навчальний матеріал і проявити свої творчі здібності, застосувавши набуті знання в реальному житті.

На уроці Пізнаємо природу діти із допитливістю розглядали перші весняні квіти на подвір’ї та навколо школи, а потім прослухали лекцію педагогині Ганни Попович про особливості первоцвітів та загрозу їхнього зникнення. І вже разом із вчителем образотворчого мистецтва Лесею Гуменюк діти замальовували квіти, щоб краще їх запам’ятати. Деякі учні створили листівки з власних фото, зроблених на прогулянці.

Така форма роботи з учнями є найбільш ефективною в екологічному вихованні та пропагуванні любові до рідного краю.

Захід проведено в рамках співпраці Institute of Ecological and Religious Studies-IERS (керівник  Олександр Бокотей) із Союзом охорони природи Німеччини (NABU BundesverbandNABU International), керівник проєкту Ivan Tymofeiev (NABU) за фінансової підтримки VGP Foundation.

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: