Маленькі дії маленьких людей – велика справа

Безмежно щедро обдарував Бог Україну неповторною і дивовижною красою природи. Є тут степи і гори, моря і озера, ліси і річки… А яким різноманітним є тваринний і рослинний світ нашої землі – не кожна країна володіє такою природною спадщиною.
Серед усього цього багатства на самому заході України розташувалися Карпатські гори. У багатьох населених пунктах цього регіону тимчасово оселилися сім’ї зі сходу країни, де зараз неспокійно, де війна…
В одному з найбільш високогірних сіл України Синевирській Поляні, що на Хустщині, також знайшли прихисток внутрішньо переміщені особи, серед яких діти. Вони сумують за рідним домом, товаришами… Гостинність закарпатців ніколи не буде зайва. Діти переселенців вже потоваришували з місцевою молоддю. Зокрема цьому сприяли еколого-освітні заходи, ініційовані Інститутом еколого-релігійних студій. Чергова така зустріч відбулася у творчій і піднесеній атмосфері 15 квітня в День екологічних знань.

Під час заходу учасники поглибили свої знанння про унікальну природу Карпат. Вони розглянули важливі кроки збереження довкілля, яких мають дотримуватися усі люди і діти не становлять винятку. Вони теж можуть піклуватися про навколишнє середовище. Маленькі дії маленьких людей можуть стати великою справою.
Прибрати русло річки від сміття, посадити нові дерева, підгодовувати птахів взимку, оберігати первоцвіти, не порушувати спокій дикого лісу – ось вже перші приклади, які сприятимуть нашій дружбі з природою. Діти охоче ділилися власними прикладами екологічних дій та майбутніх планів.
Кожен учасник отримав у подарунок екорозмальовку і творче завдання, з яким усі відмінно впоралися.

Захід проведено у рамках співпраці Institute of Ecological and Religious Studies- IERS (керівник Alexander Bokotey) зі Союзом охорони природи Німеччини (#NABU), координатор проєкту Ivan Tymofeiev.

Інформаційна служба IERS.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: