Бібліотечний простір відкритий для пізнання природи

Бібліотекарки відділу обслуговування 5–9 класів Закарпатської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва Нателла Терещенко та Богдана Орос провели пізнавальне заняття для учнів 6–Б класу Лінгвістичної гімназії імені Т.Г.Шевченка. Після знайомства з відділом, його фондами та виставками літератури, школярі взяли участь у грі-конкурсі «Екологічний бумеранг».

Захід організували задля розвитку уваги, пам’яті та спостережливості в дітей. Під час виконання різноманітних вікторин, кросвордів та ігор учасники дізнавалися цікаві факти про рідкісні та загадкові грані живого світу. Учнів найбільше зацікавила інтерактивна гра для вивчення рослин та їхніх плодів за описом і запахами.

Наприкінці заняття школярі дійшли висновку, що від кожного з нас залежить, яким буде майбутнє нашої планети. Вони вирішили, що ми можемо врятувити наш спільний дім, якщо будемо берегти та примножувати безцінні скарби, подаровані нам природою.

Захід відбувся в рамках співпраці Бібліотеки з Institute of Ecological and Religious Studies-IERS (керівник Oleksandr Bokotey) за підтримки Союзу охорони природи Німеччини (NABU BundesverbandNABU International) та VGP Foundation (керівник проєкту Ivan Tymofeiev, NABU).

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: