Бджілки, метелики та сонечка з екомила – Хустщина зустрічає весну

У Греко-католицькій парафії Вознесіння Господнього сіл Мала та Велика Розтока відбувся еколого-просвітницький майстер-клас з миловаріння.

Учні та педагоги Великорозтіцької початкової школи створювали мило з натуральних матеріалів під керівництвом виховательки та активної волонтерки Комісії з питань екології МГКЄ Наталії Стецо.

На честь приходу весни для мила обрали форми комашок і весняних квітів. Їх заповнювали спеціальною органічною основою для миловаріння з додаванням натуральних барвників та ефірних олій. У вироби також вкладали сухоцвіти, щоб прикрасити та зробити їх більш корисними для шкіри.  

Учасники заняття не тільки навчилися створювати екологічне мило, а й поспілкувалися про важливість охорони природи у весняний час. Дітки пригадали комах, яких бачили влітку, а педагоги пояснили їм труднощі зимівлі цих крихітних тваринок.  

Захід відбувся в рамках співпраці Institute of Ecological and Religious Studies-IERS (керівник  Олександр Бокотей) із Союзом охорони природи Німеччини (NABU BundesverbandNABU International), керівник проєкту Ivan Tymofeiev  (NABU) за фінансової підтримки VGP Foundation.

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: