З виставкою «Повітряні акробати ночі» можна ознайомитися у гірському селі Синевирська Поляна

Синевирсько-Полянське природоохоронне науково-дослідне відділення знаходиться в околицях однойменного села, яка є одним з найбільш високогірних в Україні. Площа відділення 5968 га. Саме цю територію національного природного парку «Синевир» найбільше відвідують туристи, адже тут знаходяться цікаві місця природи, зокрема озеро Синевир. Сьогодні у офісі Синевирсько-Полянського природоохоронного науково-дослідного відділення відкрилася виставка «Повітряні акробати ночі», що присвячена унікальним створінням – кажанам. Її можуть відвідати місцеві жителі, туристи і всі бажаючі. До речі, кажани мешкають на вежі та даху офісу відділення, яке стало для них надійним прихистком.

Виставка презентована в рамках проекту «Підвищення екологічної обізнаності в місцевих громадах шляхом спільного збереження кажанів у природних регіонах Угорщини, Словаччини, Румунії та України». Загальна мета цього проекту – підтримка сталого використання навколишнього природного середовища в прикордонних регіонах Угорщини, Словаччини, Румунії та України шляхом спільного захисту кажанів в рамках активних заходів з їх збереження, кампанії з підвищення обізнаності громадськості та поширення передової практики для місцевих громад.

Проект виконується Асоціацією Е-Консалт Сату Маре у партнерстві з Інститутом еколого-релігійних студій, Товариством по захисту кажанів Словаччини та Угорською асоціацією орнітології та охорони природи і фінансується Програмою транскордонного співробітництва ЄІС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.

#bat4man #bats #iers #batboxes

Інформаційна служба ІЕРС

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: