Анонс робочої зустрічі в рамках проєкту «Екотеатр в Українських Карпатах»

25–27 травня 2023 року в Ужгороді відбудеться робоча зустріч-відкриття проєкту «Екотеатр в Українських Карпатах», який реалізується у співпраці Інституту еколого-релігійних студій (IERS) із Союзом охорони природи та біорізноманіття Німеччини (NABU).

На захід запрошуються представники театральних та громадських організацій, навчальних закладів, влади, преси, наукового світу, делегати «екологічних» відділів Церков та релігійних організацій України та Німеччини (очікується не менше 15 учасників).

«Екотеатр в Українських Карпатах» – це результат співпраці екологів, педагогів та акторів. Проєкт спрямований на розробку та апробацію досвіду різних методів театральної роботи з дітьми та молоддю для залучення їх (та їхніх батьків) до охорони навколишнього середовища через поєднання гри та екоосвіти. Він допомагатиме в реабілітації дітей та сімей внутрішньо переміщених осіб, сприятиме підтримці театрів, які опинилися в надзвичайній ситуації через війну, та залучатиме їх разом з церквою та громадськими організаціями до поширення екологічних цінностей.

Детальніше про ідею, зміст та активності проєкту можна дізнатися за QR-кодом або посиланням. На їх основі сплановані такі завдання робочої зустрічі:

  • обговорити методики театралізованого представлення екоактуальної інформації для різних цільових груп;
  • обговорити методику «оживлення книги через виставу» (підготовка та ротація театралізованого квесту «Степан і Ко» та ротація вистави «Пригоди Кожика та Летика»);
  • спланувати формат та графік проведення майстер-класів для мультиплікаторів для подальшої апробації методів театральної екоосвіти в роботі з дітьми та молоддю;
  • обговорити особливості залучення до проєкту представників важкодоступних груп (ромські громади, внутрішньо переміщені особи);
  • затвердити опорний план реалізації всього проєкту.

Завдання сформовані за попередніми консультаціями експертів NABU, IERS, Закарпатського обласного академічного театру ляльок «Бавка», Академії культури і мистецтва, Закарпатського обласного центру дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» та інших партнерів.

Початок зустрічі: четвер, 25 травня, друга половина дня.

Завершення зустрічі: субота, 27 травня, друга половина дня.

З програмою зустрічі просимо ознайомитися в прикріпленому нижче документі:

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: