АНОНС! Майстер-клас по виготовленню дерев’яних екокалендарів

30 січня 2021 року відбудеться майстер-клас по виготовленню дерев’яних екокалендарів у рамках реалізації проекту «Молодіжна школа сталого розвитку Карпат», який реалізується Інститутом еколого-релігійних студій в партнерстві з Союзом охорони природи Німеччини (NABU) за фінансової підтримки VGP Foundation (Бельгія).

Захід відбудеться за участі представників українських НУО, екоактивістів, представників релігійних спільнот, всіх людей доброї волі.
Головна мета даного заходу полягає в екологічному вихованню підростаючого покоління та привернення їх уваги до відповідального ставлення до Природи.
Захід почнеться о 12.00 в парафіяльному будинку греко-католицької церкви Івана Хрестителя с. Золотарьово, Хустського району.
Захід буде проведений з дотриманням усіх вимог соціальної дистанції, з наявністю масок (в разі відсутності учасникам буде видана одноразова) та антисептичних засобів.
Всі активні учасники отримають цікаві призи…
Для отримання детальнішої інформації просимо звернутися до Інформаційної служби Інституту еколого-релігійних студій: [email protected]
Всіх бажаючих ласкаво просимо долучитись!
(Відповідальний – Олександр Бокотей – керівник ГО «Інститут еколого-релігійних студій»)
Інформаційна прес-служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: