ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДЕНЬ «ДОРОГАМИ ДЕРЕВЯНИХ ЦЕРКОВ ЗАКАРПАТТЯ»

10 листопада 2020 року відбудеться Інформаційний день «Дорогами дерев’яних готичних церков Закарпаття» у рамках реалізації проекту «Молодіжна школа сталого розвитку Карпат», який реалізується Інститутом еколого-релігійних студій в партнерстві з Союзом охорони природи Німеччини (NABU) за фінансової підтримки VGP Foundation (Бельгія).

Інформаційний день відбудеться за участі представників українських НУО, екоактивістів, представників релігійних спільнот, всіх людей доброї волі. Головна мета якого – привернення уваги до пам’яток сакральної архітектури, та популяризація нових туристичних маршрутів. Важливим завданням є популяризація та поширення знань про пам’ятки культури і природи та їх значення для історії та культури. Учасники ознайомляться безпосередньо з історичними храмами та біотопами навколо них, будуть проінформовані як про їх величну історію, так і про проблеми їх збереження. Кожен учасник зможе описати заходи, які, на його думку, слугуватимуть збереженню та популяризації дерев’яних церков та природних біотопів навколо них.

Захід почнеться об 11.00 біля храму Архистратига Михаїла с. Крайниково і продовжиться в населених пунктах Данилово і Олександрівка Хустського р-ну біля унікальних дерев’яних храмів.

Захід буде проведений з дотриманням усіх вимог соціальної дистанції, з наявністю масок (в разі відсутності учасникам буде видана одноразова) та антисептичних засобів.

Для отримання детальнішої інформації просимо звернутися до Інформаційної служби

Інституту еколого-релігійних студій: [email protected]

0667301398 (контакт).

(Відповідальний – Олександр Бокотей – керівник ГО «Інститут еколого-релігійних студій»)

 

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: