АНОНС! ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЕКОРОЗМАЛЬОВКИ «ЯК РОБИТЬ МАРІАННОЧКА? ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В ЛІСІ»

24 червня 2021 року о 10.00 в Резиденції єпископів Мукачівської греко-католицької єпархії відбудеться презентація унікальної екорозмальовки «Як робить Маріанночка? Правила поведінки в лісі» у рамках реалізації проекту «Молодіжна школа сталого розвитку Карпат» (менеджер проекту Іван Тимофеєв), який реалізується Інститутом еколого-релігійних студій (керівник Олександр Бокотей) в партнерстві з Союзом охорони природи Німеччини (NABU) за фінансової підтримки VGP Foundation (Бельгія).

Розмальовка ілюструє основні правила бережного ставлення до природи, правила поведінки в лісі, показує альтернативні алгоритми поведінки – ЯК ВАРТО ПОВОДИТИСЯ, що ми можемо зробити, щоб уникнути негативного впливу на природу. Розмальовка містить вправи на розвиток логіки і використання простих математичних дій, а також на розвиток моторики рук – підготовки руки до письма, що є актуальним у період підготовки до школи.

Розмальовка – це дієвий інструмент в системі екологічної освіти та просвіти, особливо у роботі з дошкільнятами та дітками молодшого шкільного віку. У такій цікавій ігровій формі ми маємо змогу донести необхідність збереження лісів і природи Карпат загалом до наймолодших.

У програмі також презентація еко-ініціатив мережі жінок священників серед яких:

– Практика виготовлення екомила разом з молоддю і дизайн екопродукту від Наталії

Стецо і Каміли Купар;

Презентація відбудеться за участі представників українських НУО, екоактивістів, представників релігійних спільнот, всіх людей доброї волі.

 

Інформаційна служба Інституту еколого-релігійних студій

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: