Прес-анонс: відкриття виставки «Повітряні акробати ночі»

«Кожного року зникають тисячі рослинних і тваринних видів, яких ми більше не матимемо змоги пізнавати, яких наші діти вже не зможуть побачити. Через нас вони вже не прославлятимуть Бога своїм існуванням. Ми не маємо права на це», – наголосив Папа Франциск в Міжнародний день біологічного різноманіття 22 травня 2020 р.

ПРЕС-АНОНС

 

Відкриття виставки «Повітряні акробати ночі»

 

6 квітня 2021 року об 12.00 в Резиденції єпископів Мукачівської Греко-Католицької єпархії (пл. А. Бачинського 1А) відбудеться відкриття виставки «Повітряні акробати ночі».

Виставка (складається з 13 ролл-апів) представляє всі важливі особливості життєдіяльності та циклу розвитку кажанів, їх важливість у природі, причини їх внесення до Червоної книги України та комплекс заходів по збереженню цих унікальних творінь.

Виставку відкриватиме апостольський адміністратор Мукачівської Греко-Католицької єпархії, голова комісії в справах екології МГКЄ єпископ Ніл.

Виставка підготовлена в рамках міжнародного проекту BAT4MAN «Підвищення екологічної обізнаності місцевого населення шляхом спільного збереження кажанів в прикордонних районах Угорщини, Словаччини, Румунії та України» у співпраці з Комісією з питань екології МГКЄ (координатор проекту Олександр Бокотей).

Захід проходитиме із дотриманням санітарних норм та правил протиепідемічних заходів

  Інформаційна служба Інституту еколого-релігійних студій (ІЕРС)

[email protected], +380507096567

 

Цей матеріал підготовлений за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст матеріалу є виключною відповідальністю інституту еколого-релігійних студій та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: