Свідоме поводження з відходами необхідно практикувати з юних літ

05 серпня експерт ГО “Інститут еколого-релігійних студій” Андрій Доніченко відвідав табір в с.Анталовці, де провів заняття з юними учасниками табору на тему свідомого поводження з відходами.

 

В підмогу лектору виступав яскравий стенд, який надає інформацію про різні види сміття, основні правила сортування та містить QR-коди з цікавими відеороликами до кожного типу відходів, який наданий Інститутом в подарунок даному закладу. Протягом дня говорили не тільки про важливість та основні правила сортування, а й більшою мірою про свідоме споживання і зменшення утворення власного сміття в домівках.

Хоч в даному населеному пункті поки що не налагоджена система роздільного збору ТПВ, однак ми вважаємо, що зараз є особливо важливо наголошувати на раціональному поводженні з відходами і показувати приклад, що сортування власного сміття – це правильно, актуально і дуже на часі. Адже вслід за прийняттям в 2019 р. Національного плану управління відходами до 2030 року, наша область з нетерпінням очікує затвердження Регіонального плану управління відходами Закарпатської області, який закріпить норму роздільного сортування в області та зумовить організацію інфраструктури на всіх рівнях та у всіх населених пунктах.

За словами речників Департаменту екології та природніх ресурсів Закарпатської ОДА створення такого плану слід очікувати ближче до кінця року. Тому зараз, на наше стійке переконання, слід мобілізувати всі сили та активно проводити просвітницьку роботу серед всіх верств населення та особливо молоді задля досягнення якнайкращих результатів функціонування державної програми на місцевому рівні в найближчому майбутньому.

Захід відбувся в рамках проекту “Молодіжна школа сталого розвитку Карпат”, що реалізується Інститутом еколого-релігійним студій у співпраці з Союзом охорони Німеччини (NABU) за підтримку VGP Foundation (координатор — Іван Тимофеєв).

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: