АНОНС! Воркшоп з виготовлення ящиків для кажанів в УСЗОШ №2 в рамках проекту BAT4MAN

8 лютого 2021 року відбудеться воркшоп з виготовлення ящиків для кажанів у рамках реалізації проекту HUSKROUA/1702/6.1/0021 “Підвищення екологічної обізнаності в місцевих громадах шляхом спільного збереження кажанів у прикордонних регіонах Угорщини, Словаччини, Румунії та України”.

Воркшоп відбудеться за участі представників українських НУО, екоактивістів, представників релігійних спільнот, всіх людей доброї волі. Головна мета якого – привернення уваги молоді до відповідального та бережливого ставлення до рукокрилих тварин (кажанів).

Захід почнеться о 15:00 для учнів ужгородської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

Під час заходу учням буде продемонстровано техніки створення ящиків для кажанів, а також проінформовано їх про різні види кажанів, які проживають у регіоні та про той позитивний вплив, який вони здійснюють на локальні екосистеми. Також буде висвітлено заходи, які можна використовувати з метою захисту їх колоній.

Захід буде проведений з дотриманням усіх вимог соціальної дистанції, з наявністю масок (в разі відсутності учасникам буде видана одноразова) та антисептичних засобів.

Для отримання детальнішої інформації просимо звернутися до Інформаційної служби

Інституту еколого-релігійних студій: [email protected]  (Місцевий контакт – Біланич Михайло 0507096567)

(Відповідальний – Олександр Бокотей – керівник ГО «Інститут еколого-релігійних студій»)

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: