Збірник робіт Східно-Європейського конкурсу “По Відповідальності за Творіння”  

Незвичайне видання, в якому підведені підсумки Конкурсу «По Відповідальності за Творіння» представників різних вікових категорій з України, Білорусі, Молдови та Грузії. Сам Конкурс і дане видання покликане сприяти формуванню відповідального ставлення до навколишнього середовища на основі християнської віри і етики. Відповідальність за Творіння не має конфесійних обмежень і носить екуменічний характер.
Роботи учасників Конкурсу покликані висвітлити не тільки християнский погляд на природу – Творіння Боже, а й безпосередньо вказують на основні екологічні проблеми (зміни клімату, відповідальне управління відходами, руйнування екосистем, стрімке зростання міст, якість повітря і води, вплив на здоров’я людини та ін.). Кожна з робіт свідчить про небайдужість, натхнення, талант і вміння автора. Ми впевнені, що дане видання послужить душпастирям, катехитам, вчителям християнської етики і всім, хто бажає і працює в напрямку вирощування автентичної християнської віри, хто хоче цілісно і активно свідчити про Ісуса Христа протягом свого земного життя, а також всім людям доброї волі, які небайдужі до екологічних проблем і беруть участь в їх вирішенні.

УДК 2-18:27-426]:113(08)  П41    ISBN 978-966-8269-39-4

Збірник робіт Східно-Європейського конкурсу “По Відповідальності за Творіння” . Ужгород-Тбілісі-Мінськ-Кишинів. – 2017 р. – 130 с.

Збірка видана в рамках проекту: Громадянське суспільство і релігійні організації для спільного захисту Творіння

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: