Проведення воркшопу для учнів с. Глибоке, Ужгородського району в рамках проекту BAT4MAN

27 листопада 2020 року в с. Глибоке, Ужгородського району відбувся воркшоп з виготовлення ящиків для кажанів в рамках реалізації проекту HUSKROUA/1702/6.1/0021 “Підвищення екологічної обізнаності в місцевих громадах шляхом спільного збереження кажанів у прикордонних регіонах Угорщини, Словаччини, Румунії та України”, що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Захід відбувся для учнів початкових класів. Воркшоп вступним словом розпочала вчителька біології Марта Михайлець, яка під час промови задала декілька питань учням щодо кажанів. Після опитувань учням було продемонстровано відео, в якому було показано види кажанів, які проживають у регіоні та той позитивний вплив, який вони здійснюють на локальні екосистеми, а також почули про заходи, які можна використовувати з метою їх захисту.

Після перегляду відео, учасники охоче задавали різні питання, які їх сильно цікавили. В загальному велась активна дискусія щодо рукокрилихи, було почуто багато питань та відповідей. Всі дітки за активну дискусію отримали солодощі.

Після підведення підсумків розмови, для дітей був проведений майстер клас з виготовленням ящиків для кажанів.

Техніку зі створенням ящиків для рукокрилих продемонстрував  Михайло Біланич (ІЕРС), під час якого учасники мали змогу попрактикуватись над виготовленням ящиків.

Виготовлений ящик всі разом встановили у церкві Святого Архистратига Михаїла, та на згадку зробили декілька спільних фото.

Воркшо відбувся за участі представників українських НУО, екоактивістів, представників релігійних спільнот та з дотриманням усіх вимог соціальної дистанції з наявністю масок та дезинфікуючого засобу.

Метою даного заходу є просвітництво підростаючого покоління до відповідального ставлення до Божого Творіння – Природи!

Захід проведений з дотриманням усіх вимог соціальної дистанції, з наявністю масок та антисептичних засобів.

Інформаційна пресс-служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: