Міжнародна онлайн-нарада по питанням проекту “Молодіжна школа сталого розвитку Карпат”

4 листопада 2020 року у зв”язку  з посиленням карнтинних норм на території України і Закарпаття відбулась міжнародна он-лайн нарада з допомогою платформи Zoom по нагальних питаннях проекту “Молодіжна школа Сталого розвитку Карпат” (Youth School for Sustainable Development of the Carpathian), який реалізовується за програмою VGP Foundation.
На нараді були присутні: Іван Тимофеєів,  Олександр Бокотей, Зейкан Антоніна, Куля Наталія, Біланич Михайло, Мотузенко Богдан.

Під час наради проаналізували хід проєкту до сьогодні, перспективи на наступний місяць та прешкоди, які може скласти стан пандемії Sars COVID-19 і як їх обійти, чи згладити.

Важливим завданням проекту є при цьому ми даємо можливість молоді не тільки отримати практичний досвід, а й спробувати розробити проєкт спрямований на вирішення екологічних проблем спільними зусиллями місцевих громад. Це можливо розпочати вже у вівторок 10-го листопада, на коли запланований спеціальний тематичний захід у селах Крайниково, Данилово, Стеблівка і Олексанлрівка.

Нагадаємо: проект почав свою роботу 01.10.2020 року і оновною метою проєкту є розробка і подальша реалізація освітньої програми для дітей і молоді сільської глибинки Українських Карпат.

2 думки про “Міжнародна онлайн-нарада по питанням проекту “Молодіжна школа сталого розвитку Карпат””

  1. Hey! This is my 1st comment here so I just wanted to
    give a quick shout out and say I genuinely enjoy reading your posts.
    Can you suggest any other blogs/websites/forums that deal with the same subjects?
    Thanks a lot!

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: