36 °C: На Перечинщині всихають криниці

Упродовж дня на Закарпатті фіксують температурний рівень тепла до 32°C. А у деяких населених пунктах цього дня спостерігають покази і дещо вищі – 36-38 °C

Упродовж дня на Закарпатті фіксують температурний рівень тепла до 32°C. А у деяких населених пунктах цього дня спостерігають покази і дещо вищі – 36-38 °C

Не винятком є і Перечинщина. Тут від спеки наразі міліють криниці та падає рівень води у річках.

Щодо нестачі води у криницях і колодязях б’ють на сполох у Туря-Реметі та Зарічеві. А учора та після вчора, за словами однієї із мешканок, вода із крану йшла каламутною.

–Із самого ранку вода йшла невеликим напором та була каламутною. Пішла ж до криниці під берегом, а там рівень води різько понизився. Питала у сусідів, ситуація така сама, – констатує газдиня.

Із такою проблемою зіткнулась і пані Олена Козак із Зарічева. За словами жінки, два дні запасалась водою в посудинах, аби було і помитись, і їжу зварити на чому.

–Текла вода як за ниткою, не можна було і напитись, ні вмитись нормально, – каже зарічівка. – Сьогодні напор води більш-менш нормальний, але і так не достатній, – відзначає пані Олена.

Від засухи потерпає худоба і, звісно, городина. Не сприяє така погода і виноградній лозі. Від нестачі вологи вона теж висихає та йде на нівець майбутній врожай, бідкається населення.

Джерело: https://goloskarpat.info/society/5f2d5c778e463/?fbclid=IwAR1o13JO5NL1bGqOdj9XHphpPMDOwK66TybLHVF4uJnJ-xEBbR358MfcKWE#.Xy1g0Y65rDw.facebook

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: