Відповідальність за творіння включає відповідальне управління відходами

Про те, як здійснювати кроки у напрямі відповідального управління відходами 16 грудня 2021 року навчали учнів  у Загальноосвітній школі с. Верховина Бистра. Стенд, який інформує про те, як правильно сортувати ТПВ, навчальному закладу подаровано Інститутом еколого-релігійних студій. Нагадуємо, що важливим моментом процесу сортування є зменшення об’єму побутових відходів. Наприклад, викидаючи пластикову пляшку, випустіть повітря з неї і скрутіть. Таким чином в контейнер поміститься більше відходів.

 

Заходи по Відповідальності за творіння, які проводяться на території   Національного природного  парку «Ужанський»  є дуже важливими, адже у співпраці з  Інститутом еколого-релігійних студій співробітники парку, вчителі шкіл та священнослужителі місцевих релігійних громад закликають усіх людей доброї волі відповідально ставитися до природи, не засмічувати її, а сміття викидати у відповідні баки відсортоване. Такі дії допоможуть зберегти довкілля і чистоту.

Щиро дякуємо вчителям школи за такий захід, а також  отцю Сергію Далекорею, який є духовним провідником у цій громаді, і, звісно ж, опікується вихованням молоді в селі, здійснюючи також по-християнськи екологічно-відповідальну освіту.

Захід проведено в  школі в рамках проєкту «Церкви та громадські організації разом задля екоосвіти в національних парках», що реалізується Інститутом еколого-релігійних студій та НПП “Ужанський” у співпраці з Союзом охорони природи Німеччини (NABUBundesverband, NABUInternational) та за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини (AuswärtigesAmt, AA_Kultur).

Інформаційна служба ІЕРС

#CivilSocietyCoopera

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: