Партнер Інституту еколого-релігійних студій – Марія Романівна Баяновська – удостоєна членства у Всеукраїнській асоціації Василя Сухомлинського

            24 вересня 2021 року в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбулись XI Міжнародні та ХХVIII Всеукраїнські читання «Василь Сухомлинський у діалозі із сучасністю. Розмірковуємо про художньо-емоційний світ дитинства», в яких брали участь співробітники Інституту еколого-релігійних студій – Ярослава Пантлик, Марта Михайлець та Наталія Стецо.
           Секція «Від «Школи радості» до формування культури почуттів та їх реалізації в Новій українській школі», в якій вони виступили зі своїми доповідями, модерувалась Марією Романівною Баяновською, кандидаткою педагогічних наук, доценткою, завідувачкою кафедри суспільно-гуманітарної та етико-естетичної освіти ЗІПППО й @Оксаною Борисівною Петренко, докторкою педагогічних наук, професоркою, завідувачкою кафедри теорії і методики виховання Рівненського державного гуманітарного університету.
            Слід наголосити на тому, що Марія Баяновська провела уже чимало конференцій та семінарів, присвячених педагогічній творчості великого педагога В.О. Сухомлинського, останньою з яких була Обласна науково-методична онлайн-конференція «Педагогічні ідеї В. О. Сухомлинського в шкільній мистецькій освіті» (9 вересня 2021 року).
Беручи до уваги цю плідну діяльність та співпрацю під час модерації секції на зазначених вище Міжнародних та Всеукраїнських читаннях, пані Оксана Петренко запропонувала Марії Баяновській членство у Всеукраїнській асоціації Василя Сухомлинського.
           21 листопада 2021 року Марія Романівна Баяновська стала дійсною членкинею Всеукраїнської асоціації Василя Сухомлинського (на цей час єдиною представницею від педагогічної громадськості та освітян Закарпаття!).
Із цією чудовою подією колектив Інституту еколого-релігійних студій (керівник Александр Бокотей) вітає Вас, Маріє Романівно, і бажає здоров’я, творчої наснаги, подальших досягнень у Вашій науковій, педагогічній, громадсько-культурній і духовно-просвітницькій діяльності!

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: